***lístky***

19. února 2008 v 13:32 | B.aalush...xDD... |  My (boring) gups
I když se tenhle článek jmenuje "***lístky***" není jenom o lístkách ale je to to hlavní s čím se tady budu chlubit...:-P
Njn...prostě a sprostě jsem to sem musela dát...aby jste věděli jak jsem štastná že tyhle skupiny přijedou do takový díry jako je Česká Republika... A jak jsem štastná že ty lístky mám...to je krok k jistotě že tam půjdu...Tkže taky přijdte a společně si to tam uplně maXimálně užijem...!! :-)
Kromě lístků jsem si taky koupila tuhle úžasnou placičku která čekala v tom obchodě jenom na mě...Bylo nám souzeno abysme skončili spolu...ale můj brácha nám to nepřal a hned co jsem jí donesla domů taky sem se pochlubila bráchovi a on jí vzal a dal jí psovi a já pak musela honit psa aby mi tu placku s mokrym Kurtem & spol. vrátil!!! Naštěstí se to podařilo, placka nemá žádné zranění ale pes a brácha málem jo!! No taky sem celej včerejšek (při nakupování lístků a placek) strávila s mojí sestřenkou, se kterou sem se viděla naposled na horach (kde sem na ní byla naštvaná že řekla těm vlekařům že jsem se poblila...:-) No zas tk moc sem na ní naštvaná nebyla...:-P) a se kterou včera byla fkt neskutečně "chlupaťácká" sranda...třeba jsme spolu seděli v mekáči a flusali na sebe brčkem ubrousky..:-DD...No jinak jsme bezvadně pokecali..:-))
Takže z tohohle článku vychází najevo:
1.) Všichni si utíkejte koupit lupeny (jestli chcete)
2.)Všichni si běžte koupit placku (jestli chcete)
3.) Nebudte naštvaný na sestřěnku, že na vás práskla vlekařům že jste se poblilly...(jsetli máte sestřenku a jestli se vám někdy stalo, bo stane něco podobnýho...:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama