Syndrom chronické únavy...xDD

14. února 2008 v 16:17 | B.aalush...xDD... |  *Others*
Si celý dny dělám prdel ze syndromu chronický únavy... Tak když pořád tvrdím že ho mám tak sem si o něm něco zjistila...:-P
Syndrom chronické únavy - není to výmysl, ale skutečná choroba. Podle nejnovějších výzkumů geny lidí, kteří trpí syndromem chronické únavy, vykazují určité změny.
Syndrom chronické únavy se projevuje zvýšenou únavností, nevýkonností, pocitem duševního i tělesného vyčerpání, zvýšenou potřebou spánku, bolestmi hlavy a dalšími symptomi jako zánět hltanu, zvýšená teplota apod. Narozdíl od následků chorob, které mají podobné příznaky, syndrom chronické únavy za pár dnů nebo týdnů nezmizí. Může se projevovat léta a ničit lidem život.

Dnes již jen málokdo pochybuje, že syndrom chronické únavy (CFS - Chronic Fatigue Syndrom) skutečně existuje. Stále však přetrvávají nejasnosti a diskuse, pokud jde o příznaky. Někteří lékaři jsou dodnes přesvědčeni, že jde o psychickou záležitost. Jiní tvrdí, že CFS má fyziologický základ.
To je demence!! Sem cpu kecy o nákym napůl existujícím syndromu!!! Tak kdybyste někdo měl podobnej pocit že tenhle syndrom máte tak se ozvěte!! xDD...asi mi hráblo...bo sem takhle cáklá od narození?! Těžko říct...:-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama