+My iDOLs+

2. března 2008 v 15:44 | B.aalush...xDD... |  My (boring) gups
Na těch horách sme měli dost času bavit, většinou v autě.. Cestou třeba na sjezdovku... Jednou padlo téma "vzory"... Jelikož v autě jeli lidi který znám dobře a dlouho mohla jsem mluvit otevřeně a upřímně... Po obouch stranach mě seděli sestřenky a obě řekli že jejich vzor sem JÁ!!! To mě sice moc potěšilo protože mi to dává sílu bejt taková jaká jsem...nevím proč jsem jejich vzor zrovna JÁ...ale jsem ráda že ani jedna není taková jako já...protože nevím jestli bych to s nima pak vydržela...mám je ráda takový jaký jsou!! :-* Pak ještě jedna řekla že její další vzor je Heath Ledger a druhá že obdivuje Davida Desrosiers... Já dlouho nepřemejšlela a řekla jsem: Kurt, Heath, Ronnie... pak padla otázka "PROČ?!"... To jsem se opravila že ani Heath ani Ronnie nejsou mímy vzory ale jen osobami které já mám ráda... Kurt je můj vzor protože mám ráda jeho názory, jeho umění a obdivuju způsob jakým on pomáhal lidem....:-) Když se mě pak ptali (pořád mi kladli množství otázek....) jestli mám i nějaký reálný vzor, řekla jsem že nevím...Možná někdo takovej existuje, možná ne...
Včera když jsem byla donucena jít se psem, jsem zdálky uviděla jednu holku byla podobná jiný holce... A já si v ten moment vzpoměla na debatu o našich vzorech... Uvědomila jsem si že ONA (tak jí ted budu řikat) je můj vzor!! Tu holku neznám víc než od vidění, chodí se mnou do školy ale o rok výš, potkala jsem jí na nějakém koncertu ale v životě jsem s ní nemluvila... Na její blog chodím častějc než na oficiálky simple plan (kam chodím fakt často) a miluju její názory!! Na jejím blogu jsem přečetla úplně všechno!! A prostě JÍ děsně obdivuju...:-) ONA je můj vzor, i když stejně nereálnej jako Kurt Cobain... Podle jejího psaní vím jaká je, co má ráda, jak přemejšlí a kolik toho vlatně máme společnýho!! Už se tu o NÍ zminuju podruhý, poprvý to bylo v uplně prvním článku... Sem ráda že vím že takovej člověk, jako je ONA existuje!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °NiKi° °NiKi° | Web | 2. března 2008 v 15:46 | Reagovat

Ahoj prosím tě moc jestli by si nemohla hlasovat tady: http://mesidor.blog.cz/0802/2-kolo-sonb#komentare jsem tam jako °NiKi° prosííím! Jestli potřebuješ někde hlásnout tak klidně napiš! A promin za reklamu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama