Duben 2008

*ON* mě dokáže rozbrečet!!

29. dubna 2008 v 18:54 | ..crying bitch...=ˇ( |  *CELEBS*
oooH!! On je tak skvělej a úžasnej!! Twe.. Já chci bejt z Ameriky a chci bejt jeho dcera!! On je prostě dokonalej - dokonalost sama.. totál.. Já ho táák miluju!! To ani není možný!!
*ON* : ,,She´ll never lead me on!"
*ON*: ,,Essence of beauty!"
*ON* : ,,the night she arrived!" - to je nejkrásnější!!
*ON* : ,,I´ll always be her and she´ll allways be mine!"
♥♥♥
Lidi, to je tak krásný!! Ty komentáře k těm fotkám.. Twe.. tohle kdyby někdo napsal o mě.... Já brečela jen když sem to viděla napsaný o Leile. Natož kdyby to bylo o mě!! Fkt krása!!
Teď taky pořád brečím, ale už to není kvůli nádhernejm komentářům, ale kvůli něčemu co nakazilo mí oči a způsobuje to, to že pořád na svět koukám přes velký skvrny. Prostě nějaký fleky který vidím jen já a vidím přes ně rozmazaně a hrozně me štvou, pak mi taky z očí pořád něco vytejká a ráno musím oči otvírat pomocí ruky ptž sou tak zalepený, že moje oční víčka na to nemaj sílu!!
Pak mě taky sere jedna věc.. Fakt nevím, co jsem tomu člověku udělala, co dělám špatně.. Hmm... takže sem zvědavá co se z toho vyvine.. Protože, teď opravdu nemám ani nejmenšejší pocit, že bych za něco mohla!!
*PEACE*

Plná zážitků - SP in PRAGUE!!

28. dubna 2008 v 15:56 >>Concerts<<
Ok, ok, ok...!! Twe.. To sou mi zase zážitky!! Takže od začátku...
No, ani když byli dvě hodiny před koncertem mi ani malinko nedocvakávalo co se vlastně ten večer bude dít.. Když sem šla na GC tak ten den sem byla děsně moc nervozní atd. ale tady?! by mě skoro nenapadlo, že mám jít na koncert skupiny, která pro mě toho tolik znamená. Dyť ONI mě přivedli na správnej styl! Jejich písničky znám všechny nazpamět protože sem je všechny slyšela nesčetněkrát. Když se zamyslím nad, tím co pro mě znamenaj tak se mi chce brečet!! Už 3 roky jsou mojí nejoblíbenější skupinou. I když posledních pár měsíců už sem na nich neujížděla tak moc a byli tu hlavně jiný kapely.. Ale po včerejšku se to změnilo!!
Sraz sme měli ve čtvrt na 6. cestou k hale (já na sobě měla svou oblíbenou mikinu the used) na mě nějaký holky: "McCracken smrdíí!" a já jen: "NE!! NE!!" V davu před malou sportovní halou jsme se bavili s nějakýma lidma a mačkali se. Tam sme to brali ještě jako velkou srandu...:D Když se ve čtvrt na 7 otevřeli dveře tak sme se rychle dostali dovnitř a my se samozřejmě hned rozběhli na špatnou stranu..:D jak jinak.. Tak se nám tam sekuriťák trošku tlemil a poslal nás správnou cestou...:D Pak sme seběhli po schodech na kterejch sem si trošku udělala něco s kotníkem a rychle sme běželi co nejvíc dopředu. Ze začátku sme stáli ve 3 řadě a to sme opravdu nečekali. Pak se na nás natlačil dav a už se nedalo dýchat, bylo horko, nebyla možnost pohybu.. Prostě nic!! Pak si tam etě nějaký krávy zapálily.. twe.. nic proti kuřákům..(:D:D) ale když tam nebyl ani normálně vzduch, tak ty zbytky ničili tím kouřem!! Hodně sme tam všichni nadávali, nadávali si navzájem a nadávali sekuriťákům!! Vlastně sme nadávali i Simple plan, že kvůli nim se tam tak děsně vraždíme ale myslím, že to stálo za to!! Už před začátkem koncertu tam několik lidí vytáhli.. Nejvíc mě nasrala jedna holka (s růžovým šátkem) co tam každýho prudila a byla děsně nepříjemná, pak jí bylo blbě a ty sekuriťáci jí vytáhli.. Pak při tý nejvetší kalbě na SP tam byla zas a znovu jí vytahovali.. Některý lidi nechápu..:(
Pak začli Eliot minor, který sem poslouchala na jejich myspace a nelíbili se mi. Ale takhle naživo byli prefektní! Moc se mi líbili.. A pak tam přišli k nim SP a začli tam tancovat!! Teda já to nevěděla najisto ale Davida sem poznala, a prej tam byli i ostatní...
Když začli Simple plan tak se to tam tak nějak uvolnila. Já se asi z pátý řady, kde sem stála při eliot minor posunula do druhý a měla sem perfektní výhled!! Oni zahráli hromadu písniček, že všech 3 CDček a pak taky písničku o Praze. Něco jako: "I am in Prahoo....OOOH!! I am in Prahoo.. OOOH!!" a pak etě něco dalšího ale to si opravdu nepamatuju.. Bylo to hezký!! Dycky když jenom zhaslo světlo tak celej dav začal řvát "SIMPLE PLAN!! SIMPLE PLAN!!" když pak opravdu odešli, tak mi opět řvali a pak byl slyšet Pierrův hlas ze zadu a zahráli Untitled. Prostě sem si každou písničku maXimálně užívala. Každou sem nahals odzpívala celou s nima. Skákala, tleskala, mávala.. Prostě všechno o co si řekli!! oooh! Já je tak žeru!!!! Zahráli me against the world což mě děsně potěšilo, protože je to nejlepšejší písňa co ona maj!!
Prostě.. Když je teď zpětně provnám s Good charlotte.. Tak SP byli mnohem lepšejší!!Tu energii co do toho dávalai!! Joel měl jen prázdnej pohled a za celej koncert se usmál jen jednou...Dokonce ani když mluvil o svým dítěti tak se neusmál.. Prostě mi to přišlo divný SP se celej koncert jenom usmívali a Pierre udělal tak 10x víc pohybu co Joel.. Všichni tam běhali, skákali, tancovali.. prostě ze sebe vytáhli všechno co mohli!! Řikali český slova.. něco jako: "dekujeme, ze ste pšišli.." Prostě roztomilý!! Přijde mi, že GC to brali jen jako: "hmm.. koncert..a co jako?" a jen to odzpívali.. Kdežto simple plan to brali spíš jako: "KONCERT!! JOOO!!" a fakt si to užívali.. Tak jako ti fanošci!! Vypadali, že je to fakt baví!! prostě mě přesvědčili, že jsou ta nej kapela!! několikrát nám děkovali a říkali, že jsme nejlepšejší fanošci, že jsme totál njbláznovější!! Možná to řikaj všude ale i tak mě to potěšilo!! Prostě luXusní koncert!! Na poslední písničku Perfect, sme všichni zpívali... Pierre: " Hey dad, look at me.." Fanošci: "think back and talk to me, did I grow up..." No, asi tak že Pierre zazpíval vždy jen kus a zbytek mlčel a všichni zpívali místo něj!! No.. dokonalost sama o sobě.. Pak tam etě Chuck s tou obrovskou vlajkou ČR!! Prostě je miluju mnohem víc než před tím!! Když sem tak na ně koukala při tom koncertu tak sem jim něco chtěla hodit. Ale nebylo co, a jediná věc kterou sem měla u sebe, byl mobil... Hodně sem přemejšlela jestli mám nebo ne.. Kdybych věděla, že dostanu novej tak to udělám, ale zase bejt rok bez mobilu, jen kvůli SP by se mi nechtělo..:( a pak sem měla etě zapalovač ale ten sem nechtěla házet protože kdyby náhodou vybouchl abych nevypadala jako nějakej terorista.
Tsiio!! Když si ivědomím, že se mi splnilo to, o čem sem poslední 3 roky tak snila...:))
Když sme si šli pro pití, tak kolem nás prošel Thom z Imodia. A jelikož už jsem ho viděla po páty,(nekecám!!) tak už ho najisto poznám.. Ale sestřenka ne, tak já jí pošeptala: "to je zpěvák z Imodium!" a ukázala kde.. A ona jen: "KU*VA!!" a hrozně hlasitě.. On se otočil a udělal užasnej xicht a my mu jen mávali..:D:D
Prostě včerejšek byl jeden z nejužasnějších, nejluXusnějších, nejlepšejších, nejvtipnějších a nevím jakejch dnů!! A proto, děkuju vám Chucku, Jeffe, Davide, Sebe a Pierre za krásnej večer a doufám že přijedete zas!! :)))
*PEACE*

PIERCING like HE..:))

25. dubna 2008 v 15:23 | no - pierc b.aalush |  *Others*
Už dlouho sním o tom, že si nechám něco propíchnout!! Prostě neskutečně toužím po piercingu a tetování! Ale jelikož mí rodiče sou proti, tak nejvíc co mi dovolili bylo, nechat si propíchnou tu chrupavku v uchu (ten boltec nahoře..) ale neměla sem na to náladu protože se mi to pořád nechtělo zahojit, tak sem si to asi po měsíci vytáhla.. Tetování mi nedovolí už vůbec, kdybych se chtěla tetovat, tak asi sklípkana ma lopatku..:)) Rodiče mi jasně řekli, že až mi bude 15 mám si dělat co chci.. 15 mi bude za rok. A i když vím, že rodiče to řekli jen proto abych dala pokoj a aby to oddálili a vím že v 15 mi to budou zakazovat stejně ale to se nedám!! To už přece budu skoro plnoletá!! A teď když je v mím srdíčku Craigafer kterej má užasně propíchanou držtičku, tak sem se rozhodla, že to chci jako on!! To znamená: dole ve rtu - na obou stranách a pak etě nad horním rtem, uprostřed pod nosem.. Nenašla sem žádnou fotku kde by to měl pořádně vidět!! A to je jedna z věcí, která se mi na tom děsně líbí - má tam majinkatý kuličky, kteroý nejsou tak šíleně výrazný a vypadá to prostě perfektně!!
Ale našla sem fotky, z koncertu ETF..
Nepřipomíná vám tam někoho?? Mě trochu Peta Wentze... Hlavně na těch dvou fotkách...
*PEACE*

♥fucking sweet♥

25. dubna 2008 v 13:25 | *zamilovaná*
No není to kráásnýý??? Jo, S-právně!! Je to zas*aně krásný!!! Fkt moc!! To dítě je užasně sladký a ON taky!!! LOVELY!! LOVELY!!! LOVELY!! Fuck yeaahh!!
Skoro si slintám na klávesnici, z pohledu na takový fota!! Je zas*aně šukézní, luXusní, maXimálně seXy, totálně krásnej!! A nehorázně hustej, těma věcma co dělal na koncertech!! Mám hlavně namysli ten děsivej skok! Ale ani se nedivím, že chtěl být se svým dítětem, když je to dítě tak krásně roztomilý.. Ale pořád bych chtěla aby zpíval dál!!
*PEACE*

!!Fucking dream!!

25. dubna 2008 v 13:17 | Dreamer!! |  My (boring) gups
Spím, spím, spím.. Až najednou..
V noci se mi zdál děsivej sen..
Takže hlavní roli v něm hrál Ronnie, já, Ronnieho máma a táta a pak etě Kámoška Pa. No... tohle sou všechny role, protože tam nikdo jinej nebyl.. Celej ten sen se odehrával v obrovským strašidelným domě... Já se s Ronniem nejdřív upe normálně bavila a pak se stalo něco hroznýho.. Ve 3. patře toho děsivýho domu, kde byli postele tak trochu hořelo, mám pocit že ten oheň způsobil repelent na hmyz. Já vím, je to trochu zamotaný. Ale jak tam hořelo, tak se tam Ronnie (kvůli mě, ale nevím proč..) rval se svým tátou.. A pak ho nějk dotáhl do jednoho toho plamene a on uhořel. A teď to bylo na mě. I Ronnie a i jeho máma na mě koukala tak že za všechno můžu já!! Že za to, že ho Ronnie zabil můžu jen já! Upe si pamatuju ten Ronnieho napůl zklamanej a napůl hrozně naštvanej pohled!! Zbytek toho snu sem se jich obou děsně bála a snažila se s nima nepotkat v tom obrovským domě. Třeba sem šla na záchod a za dveřma sem slyšela jak si povídá Ronnie s jeho mámou a já se hrozně bála, že otevřou dveře a něco mi udělaj! Pak sem znovu šla do toho 3. patra, kde byli ty postele. A už tam dávno nehořelo a lehla sem si do postele a v druhý posteli, ležela kámoška Pa. a já se jí svěřovala s tím jak jsou na mě nasraný atd. a ona tam pak začla stříkat zase ten blbej repelent a to mě v tu chvíli taky děsně děsilo..
Pak sem se probudila asi ve 3 hodiny a asi do 6 sem byla vzhůru a nemohla sem usnout... Njn.. to se stává když pořád myslíte na toho samího člověka. Pak vám v noci leze do snů, dělá divný věci a děsí vás!!
BTW: v tom snu vypadal děsivějc...:D
*PEACE*

♥♥beautiful present♥♥

24. dubna 2008 v 21:01 | !!Happy Happy!! |  My (boring) gups
Jee, bylo to kráásný!! Včera sem se domluvila s kámoškou P. (dobře, za tohle jí povýším na "kámoška Pa." :D) že se pudem projít ven atd.. Sraz byl na venclu, a jelikož ona chodí na školu kde se má vařit pivo, tak je na praxích dycky nalitá.. No, tak přijela a byla mírně lízlá.. A pak sme šli do mekáče, Prej pro to aby si dala kafe a vystřízlivěla. Nadiktovala si nákup, pak se bála, že si nevzpomene na heslo její kreditky a když zvládla heslo, tak se bála, že se nedokáže podepsat.. Ale zvládla všechno. Pak sme si sedli ke stolu, ona vytáhla tomo muffina co si koupila, svíčku a zapalovač. Svíčku zapíchla do muffina a zapálila (v americkým stylu..:D) k tomu mi přihodila etě dva dárky. Jeden byl plastovej pomeranč a ten druhej byla hororová propiska, ketrá je moc hezká!! Ale tenhle dárek, hlavně ta svíčka v tom muffinovi me totálně rozsekali...:D:D Pak sme seděli u mánese a poblíž byli nějaký kluci a sk8ovali a u toho pořád měli na mobilu puštěný nějaký green day, simple plan bo sum41 takže sme to měli i s hudbou. Nakonec sme šli k Lennonově zdi, která se mi neskutečně líbila!!
Bacha na mě, TAGUJU!! :D:D
Dneska sem byla u svý babičky. A opět sem si potrvdila to, že nechci bejt nikdy stará!! Protože nevím, jestli by mě bavilo pořád mluvit jen o tom kdy už natáhnu bačkory...:D:D a tyhle kecy sou součástí všech důchodců....:D A jelikož sem dneska měla blbou náladu.. Ne takovou tu, kdy ste smutný bo podobně, ale takovou tu, kdy jste nasraný, na každýho ať udělá cokoliv a tak sem se bála abych po těch babičinejch kecách babičce opravdu ty bačkory nenatáhla...:D:D ale nestalo se.. No, jak můžete bejt naštvaný na důchodce (i když má blbý kecy) když vám dá 250Kč?! Navíc když je to nejvíc, co vám kdy v historii vašeho života ten důchodec daroval?? No nejde to!!
Jinak zítra odjíždím na víkend na chatu a ke compu se dostanu nejspíš až v pondělí a to budu určo plná zážitků z koncertu SP...
So GOOD NIGHT BABIES!!!
*PEACE*

23.4. ...:)

23. dubna 2008 v 13:12 | Fucking again older bitch!! |  My (boring) gups
Dneska je to 14 let od tý doby co se v Praze narodila další jedna čubka.. Ne, před 14 lety sem se narodila já.. Ale neslavím, nemám na to peníze, dárků moc nedostanu, jen hromadu přání.. Dneska jcih už bylo opravdu hodně.. A nejčastější přání bylo: "hodně sexu.." :D což mě pobavilo.. Protože "hodně sexu.." se přeje hlavně k 15. nyrozeninám.. Ale u mě se každej divil že mi je teprve 14 ptž skoro nikdo nevěděl, že já jsem nejmladší člověk z naší třídy..;-)Tak jedno přání co mě pobavilo, bylo: "Koukej hodně na Naruta a hraj Runescape..!!" No, to je jedno.. Ale jediná hra kterou hraju je taste of chaos. No a občas etě the sims..Taky se chystám na 4 volný dny jet do Nevady za Ronniem (když už mi skoro všichni popřáli "hodně sexu"..) nebo kamkoliv jinam za Craigaferem.. Etě před dvěma dnama když jsem si to plánovala, sem se chystala na vězeňskou stráž ale teď vím že nemusím.. Spíš bude horší jak se do tý Ameriky vlastně dostanu..:D Ale když já něco chci tak za tím du.. Takže do Ameriky se určo podívám ale asi to nebude tyhle nasledující dny volna..:(( Ale mohl by mi někdo dát tak hezkej dárek k narozeninám, cestu za Ronniem a Craigaferem!! :)) Zatím, je stav mejch dárků takovej, že sem dostala jednu plyšovou myš, která je ale děsně krásná takže mi nahradí dárky za všechny!! :)) No, nic.. Tak snad napíšu etě večer jestli stav mího dárkovýho konta nezvětšil... *PEACE*

>> Shocking news!! <<

22. dubna 2008 v 21:23 | O_o |  about MY favorite music
OOh!! Tohle mě dostalo.. Když sem si to přečetla (samozřejmě v angličtině) tak sem tomu rozuměla jen napůl ale v očích sem měla slzy!! Nevím, jestli to bylo štěstím nebo jenom překvapením ale dostalo mě to!! Týká se to Ronnieho, Blessthefall, částěčně i Craigafera (je to dokonalý jméno a já ho musím říkat celý)!! A ke všemu tomuhle mi pomohl skvěý www.buzznet.com !!!
Dlouhej anglickej článek, pocházející z 9.4.2008 plus tyhle fotky:
No, nevím jestli vám to dochází... Tohle sou nový fotky.. Z 9.4.2008.. Z Vegas.. Už chápete??
Ronnie není ve vězení, jen nesmí opouštět Nevadu. Teď nevím jestli v tom vězení nějakou dobu fakt byl, bo jestli celou dobu byl jen v pomínce. Ale!!! Ve Vegas bylo taste of chaos a tam vystupovali Blessthefall a Ronnie za nima přišel (teď je jejich zpěvákem Jared z BTF) a zeptal se jestli by nemohl hrát s nima, oni mu řekli že jo a tak s nima zahrál jednu písničku!! A mě to dostalo!! To že je na svobodě, to že zpíval atd.. Sem šťastná!! I když mě stále mrzí, že nemůže jezdit na tour..!!!
Lidi, já tam bejt, tak by mě od něj nikdy, nikdo nedokázal odlepit!!
Taky sem se dočetla, že Craigafer (:D) prý opustil skupinu jen proto aby mohl být se svým dítětem. O tom dítěti sem nevěděla a celou dobu sem si myslela, že odešel pro to aby mohl založit nějakou jinou skupinu.. Asi sem se mýlila!!
Do Craigafera sem se teď zamilovala, takže teď celý dny nebásním už jen o Ronniem ale o Ronniem a Craigaferovi!! (pro dnešek to znamenalo asi 40 sms...:D:D)
So good bye mother fucker kids!!
*PEACE*

hi..hi...:D

20. dubna 2008 v 20:40 | O_o |  My (boring) gups
Tenhle víkend, sem si zase užila.. Já neumím dělat nic jinýho něž si všechno jenom užívat!! Ne, to zas ne.. Občas si všechno nemůžu užít tak jak bych chtěla ale vždycky se snažím si všechno užívat!! Tenhle víkend sem trávila s jednou z mejch sestřenek a opět byla sranda..:)) Hlavně když sme zkoušeli kolik gumovejch medvídků nacpem do pusy. Minulej tejden sme to zkoušeli s hroznovým vínem.. Já v puse měla asi 17 kuliček a pak sem musela končit kvůli kašlání a Panic at the disco (ptž hráli v bedně a já je musela zpívat)... A všechno tohle děláme, jen kvůli jednomu videu...:
:D:D docela hnusný!! Ale kdyby ste viděli to, co my sme dělali s těma medvídkama... Twe...:D:D to bylo tak 20x nechutnější!!! Radši nebudu popisovat.. Myslím, že stačí když to víme my dvě...:D:D
Pak sme se různě váleli, kreslili komixy (!!!), chodili ven...atd..
BTW: Ronnie Radke byl zatčen za sebevraždu...:D:D -jako nejlepšejší hláška!!
*PEACE*

I try to smile, but I can´t remember how..

17. dubna 2008 v 17:48 | O_o |  *Others*
Jo.. je pravda, že dneska na smích nemám moc náladu.. Ale ten nadpis sem nemyslela tak doslova.. (pro některé: zkouším se smát, ale nemůžu si vzpomenout jak..) Je to kus textu, momentálně mí nejoblíbenější písničky... Za dnešek jsem jí slyšela asi 20x!! "In the night, there´s a fire in my eyes...when I open your letter, the words make it better, It takes it all away.. OoooooH oooooH oooooH... it keeps me holding on...." Prostě nejlepšejší!!! Ta písňa má něco neskutečně do sebe, a i když sem ze začátku to CDčko docela zazdila, tak teď ho neskutečně poslouchám.. Hlavně holding on, no love, take my hand a I can´t wait forever... Kdo to CD nemá (já ho etě nezmínila?! Tak je to SIMPLE PLAN od SIMPLE PLAN...:D:D) tak si ho koukejte někde sehnat, bo aspoň tadytu písňu, protože vám jí děsně doporučuju...:)) Má hrozně zvlíštní nádech, je dost popová, což zrovna není můj styl ale je krásná...
*PEACE*

So bad day...=´(

17. dubna 2008 v 17:27 | Sad...=´(( |  My (boring) gups
Dnešek byl zase totálně pos*anej...=´( jenom asi tak 3 hodiny v kuse sem brečela... A zbytek dne sem jenom mlčela, přemejšlela a byla smutná, naštvaná a zaražená.. Ale můžu si za to sama!! =´( Naštěstí moje milovaná maminka můj průser chápe... Říká, že jsem stejně naivní a důvěřivá jako je ona a že pak na to doplácím. A já pořád nacházím a objevuju nový lidský povahy.. A objevuju i svoje povahy.. Zjišťuju jak dokážou bejt lidi zlý, jaký to dokážou bejt svině..
PLÁCNOUT!!! KOPNOUT!!!
To by se mělo udělat s některejma lidma... Který sou FAKE a uměj jen podrážet lidi.. Jen kvůli jednomu člověku, kterej je sviňa největšejší a kvůli mí pos*aný blbosti si můžu posrat třeba celej život!!! Teď dostanu blbou dvojku z chování a na spoustu škol mě už nebudou chtít vzít... Hmm.. super...=´( Nechápu, jak člověk může udělat něco takovýho.. Sice částečně v tom taky jedu.. Stejně mě nikdo nezná, takže můžu říct o co GO. Jedný holce, kterou sem nikdy neměla ráda a nikdy sem jí moc nevěřila, jsem napsala pár omluvenek a propustek.. Jo, byla to kravina, bylo jasný, že se to nejspíš provalí.. Ale byla sem domluvená s tou holkou (fake kráva) že dyžtak řekne, že to psala ona, nebo si něco vymyslí...Třeba,b že to psala nějaká holka ze sídliště, bo podobně... Ale když už jí znám tak dlouho, tak sem mohla čekat, že když se do průseru dostane ona, takže do toho vtáhne i ostatní... No, bylo to od ní hnusný!! Nejradši bych jí zbyla, tak že by se ani nepohla!! Nemůžu zase říct, že to není ani trochu moje vina.. Ale abyste věděli, tak sem ty omluvenky nepsala zrovna ráda ale malinko pod nátlakem... Ne, že by to byla nějaká šikana.. No všechno vám tu popisovat taky nehodlám.. Jen vám chci říct, abyste nevěřili lidem!!! Měli byste bejt opatrný.. U mě není poprvý, že jsem na svou důvěřivost dojela..
*PEACE*

SZP (seriál zpětného pohledu))

16. dubna 2008 v 13:23 | :D:D...Kambucha...:D:D |  >>Concerts<<
Teď se chci vypsat ze všech koncertů na kterej sem kdy byla, chci je znovu zhodnotit a srovnávat mezi sebou.. Tak to všechno dodatečně napíšu do "SZP" (seriálu tzpětného pohledu...) *PEACE*

! ! !AIRFARE! ! !

16. dubna 2008 v 13:19 | Happy! Happy!!..kambucha..:D:D |  >>Concerts<<
V neděli moje kamarádka, (povyšuju jí, nebudu jí říkat jen "kamárádka" ale "kamarádka P.". P=zčáteční písmeno jejího jména..:))) na rádiu rockzone vyhrála dva lístky na AIRFARE a protože je na mě moc hodná tak mě vzala sebou.. Mělo to začínat v 17:30 a nikde nebylo psaný, že by byla předkapela.. Ale něco po 8. si na podium přikráčela nějaká skupina "Hangover" (aspoň myslím že se tak fakt jmenovali..) ale já bych je nazvala spíš jako: "3 plešatí a 2 s trouškou vlasů".. A vedle mě stál nějakej starej nechutnej typ, co byl velkej kamarád hlavního plešatýho a co mi tam furt něco vyprávěl a pak mě pozval, etě s hlavním plešounem do hospody, samozřejmě sem odmítla..:D:D Nejlepší od hlavního plešouna bylo to, že řekl: "teď je čas na kvalitní koňak!!" vzal flašku a poslal jí po lidech.. ke mě se taky dostala..:D:D AIRFARE začli hrát něco před devátou.. Řekla sem si že budu počítat písničky.. Vím že 2. byla Life is easy a 3. byl sorry baby.. Pak sem totálně zapoměla počítat.. Hráli skvěle, dali do toho hraní všechno a i když nebyl palác akropolis tak nacpanej tak se hodně snažili.. Znala sem jen 1 písničku a to tu nejprovařenější, ale řekla bych že sem tam s takovýma znalostma nebyla jediná.. Poprvé odešli něco před desátou a publikum si je etě hodně vykřičelo... Znovu zahráli sorry baby a life is easy.. Pak odešli znovu, v sále se rozsvítilo a my už chtěli jít pryč, ale AIRFARE znovu přikráčeli a znovu jeli sorry baby a pak etě jednu, která se mi hodně líbila.. Pak už sme odešli, ale řekla bych že už se stejně nevrátili... Kdybych zhodnotila publikum. Tak lidi nebyly nějak šíleně nakalený podle toho to všechno probíhalo.. Prává půlka ve předu to bylo nejživější.. Bylo tam i pár pokusů o pogování ale většinou neúspěšnejch.. Při sorry baby, jak už to u nejprovařenějších písničkách bejvá se kalilo skoro všude.. ale ne nějak přehnaně..:)) Hrozně se mi líbil přístup skupiny i k malýmu publiku... zvuk byl krásnej a písničky který sem neznala mi zůstali v hlavě až doteď a tak by to mělo bejt!! :)) Když sme odcházeli, tak na lampách všude byli plakáty na ten koncert a já ho hrozně chtěla, tak sme se pokusili ho servat, ale bohužel sme ho i děsně rozervali...No..:((( takže plakát nemám! Ale vzpomínky a i některý fotky ano!! :)) *PEACE*

Tiny Cows & Gummy bears -> Pictures

14. dubna 2008 v 18:40 | O_o |  *Others*
Další lovely photos!! :))
Gummy bears..
Miluhu tyhle obrázky!!
*PEACE*

***Lovely ducks***

14. dubna 2008 v 18:35 | Oo |  *Others*
Tyhle sou krááásný!! Neskutečně slaďoučký!!! :))
*PEACE*

♥Johnny Depp♥

13. dubna 2008 v 20:44 | fall in love...<3 |  *CELEBS*
V sobotu jsem viděla ssissorhands Edward!! A jako pořádnej luXus, toto!! Johnny je fakt skvělej herec. Hrozně sem si ho zamilovala v pirátech z karibiku, pak v karlíkovi a továrně na čokoládu, pak Sweeney Todd a teď tohle!! :)) Ten film sem už viděla jako malá, moc si nepamatuju děj ale vzpomínám si, že den potom, sem si nůžkama rozstříhla tu malou kůži, co máte mezi prstama...:(( dost nepříjemná záležitost..:DD Ale jinak to je úžasná komedie, podle mě je tam Johnny fakt skvělej (ostatně jako v každým filmu..:))). On dokáže zahrát cokoliv!! Nejlepšejší byly ty jeho výrazy, on byl tak sladkej!! :)) A to jak dycky ležel v tý posteli, to jak chodil, to co dělal!! Johnny je prostě dokonalost sama!! Ta scéna, kdy ležel v tý vodní posteli, teď tam přišla ta holka a pak se ho lekla a on vyskočil a těma nůžkama probodl několikrát tu postel. :D:D:D Jak tam stříkali proudy tý vody!! :D:D z toho sem měla výgeb etě 20 minut...:D:D
Taky miluju Tima Burtona - nejlepšejší režisér!!
Bylo to nádherně natočený. Ani bych neřekla že je to skoro 18 let starej film.
Some photos...
*SWEET GUY*
His star...
BTW: až po tom co sem viděla tu hvězdu sem zjistila, že se píše s dvěma "N".. Nvm proč, ale etě nikdy sem si toho nevšimla... Stydím, stydím..:D:D
*PEACE*

WEEKEND...:))

13. dubna 2008 v 20:26 | O_o |  My (boring) gups
Tohle nemám ráda. Jak sem si navykla že sem píšu každej den, co se dělo a podobně.. Tak mě pak štve, když nadýl odjedu někam, kde nemůžu bejt na netu a nemůžu psát články.. Pak když přijedu dom, zasednu ke compu a chci se svěřit co se celej víkend dělo, tak nemůžu protože to v tý vteřině skoro všecko zapomenu. :(( Prostě to nejde (nende..:D:D). Ale je tady pár informací na který sem si (naštěstí) vzpoměla..
1.) Prst mi uvízl v tyči od vysavače, pak sme tahali, jak nejvíc mohli, a po deseti minutách sme to pomocí jaru a vody konečně vyndali..:D:D
2.) Taky sme uvízly v hospodě na záchodě, když nám vypadla klika..:D:D ale naštěstí sem opravdový mobilový závislák a svůj telefon tahám fkt všude...:D:D takže sme se za chvíli dostali ven..:))
3.) Chodili sme na louku, ven, koukali na filmy.. Byla sranda!! :))
4.) Domu sem jela náklaďákem, co váží 7 tun a byla sem docela vyděšená, protože řidič nejel zrovna pomalu a já nebyla zrovna moc připoutaná.. Ale byl to zase novej zážitek a byla to pr*el!! :D:D
*peace*

I LEAVE!!

11. dubna 2008 v 14:37 | O_o |  My (boring) gups
Jak sem včera psala že nesnáším českou republiku a že se za ní stydím.. Tak sem si taky řekla, že bych mohla psát všecko anglicky.. Asi bych to zvládla ale dycky by to bylo na dlouho a nejspíš i docela špatně.. A ne, každej by tomu rozuměl.. Tak píšu anglicky jen některý nadpisy a taky některý rozloučení nebo sem tam hodím nějaký anglický slovo...
Btw: odjíždím na víkend!! k sestřence.. tak pa pa!!
*PEACE*

...ech..ehm...ooh!

10. dubna 2008 v 21:14 | Fucking bitch who hate Czech republic!! |  My (boring) gups
No.. dnes sem zase byla na pouti, tentokrát se sestřenkou ale s penězma sem na tom byla dost podobně co včera.. Ale byla jsem na tý velký lodi, 2x na horský dráze (a to po americku, s křičením a zvednutýma rukama...:))) a 2x na tý lavici... A to se mi málem stalo osudný.. Teda, ta lavice a rada mí sestřenky "zvedni ruce a nedrž se!!" já jako poslušná a milující sestřenka sem tuto radu poslechla a v tu chvíli sem seděla na tom vedlejším opěrátku na ruce a nohu měla na sestřenčiným klíně.. Potom se mi podařilo dostat z této nebezpečné pozice a vrátit se z5, tak sestřenka měla z tohohle "skorovraždícíhovyletěnízesedačky" neskutečnej výgeb a já byla děsně vyklepaná..:D:D Pak sem dojela domů a absolvovala svůj každodenní proces telefonnování a vyslechla sem si co všechno dělali Český novináři pro to aby nasrali Paris (teda já přesně nevím co měli v plánu..asi jí zabít!!) a dost mě to dostalo.. Protože todle není možný a maXimálně se za svou rodnou zem stydím.. Todle je demence!!! už nikdy neřeknu, "jsem Čech"!! Protože za svý občanství se stydím.. A nikdy se nestane že bych na tuhle zem byla hrdá... To se radši přestěhuju do Nigeru bo podobně...
I friendly leave and I wish to all of you sweet dreams, kids!!
*PEACE*

Happy birtday to Gee!!!

9. dubna 2008 v 22:00 | O_o |  *CELEBS*
No tak za dnešek opravdu poslední článek.. Musela sem etě popřát důležitý polovině Frerarda a to Geeovi, protože dnes slaví 31. narozeniny!! Tkže všechno nejlepšejší do života, v lásce, ve zdraví a v hudbě, Gee!! Ráda bych ti taky podala ruku ale to asi nebude možné..:D:D
Na tom výstavišti, jsem dnes byla jen proto, že to je to osudné místo, kde jsem s Gerardem - Gepardem měla své první (i možná poslední a jediný...) rande.. A to v t-mobile aréně, kde s ním mělo rande etě asi 4000 jinejch lidí..:D:D Žádný postranní úmysly to nemělo.. Ale když už jsem tam byla, tak mě náhodou zaujala ta spousta atrakci a tak jsem musela Geeovi narozeniny oslavit jen kousek od toho osudného místa tady v Praze a tím myslím T-mobile arénu..:D:D
Tak teď už opravdu..
GOOD NIGHT MY LOVELY FUCKING KIDS!!!
*PEACE*