>> Shocking news!! <<

22. dubna 2008 v 21:23 | O_o |  about MY favorite music
OOh!! Tohle mě dostalo.. Když sem si to přečetla (samozřejmě v angličtině) tak sem tomu rozuměla jen napůl ale v očích sem měla slzy!! Nevím, jestli to bylo štěstím nebo jenom překvapením ale dostalo mě to!! Týká se to Ronnieho, Blessthefall, částěčně i Craigafera (je to dokonalý jméno a já ho musím říkat celý)!! A ke všemu tomuhle mi pomohl skvěý www.buzznet.com !!!
Dlouhej anglickej článek, pocházející z 9.4.2008 plus tyhle fotky:
No, nevím jestli vám to dochází... Tohle sou nový fotky.. Z 9.4.2008.. Z Vegas.. Už chápete??
Ronnie není ve vězení, jen nesmí opouštět Nevadu. Teď nevím jestli v tom vězení nějakou dobu fakt byl, bo jestli celou dobu byl jen v pomínce. Ale!!! Ve Vegas bylo taste of chaos a tam vystupovali Blessthefall a Ronnie za nima přišel (teď je jejich zpěvákem Jared z BTF) a zeptal se jestli by nemohl hrát s nima, oni mu řekli že jo a tak s nima zahrál jednu písničku!! A mě to dostalo!! To že je na svobodě, to že zpíval atd.. Sem šťastná!! I když mě stále mrzí, že nemůže jezdit na tour..!!!
Lidi, já tam bejt, tak by mě od něj nikdy, nikdo nedokázal odlepit!!
Taky sem se dočetla, že Craigafer (:D) prý opustil skupinu jen proto aby mohl být se svým dítětem. O tom dítěti sem nevěděla a celou dobu sem si myslela, že odešel pro to aby mohl založit nějakou jinou skupinu.. Asi sem se mýlila!!
Do Craigafera sem se teď zamilovala, takže teď celý dny nebásním už jen o Ronniem ale o Ronniem a Craigaferovi!! (pro dnešek to znamenalo asi 40 sms...:D:D)
So good bye mother fucker kids!!
*PEACE*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama