Září 2008

DISCO ENSEMBLE

30. září 2008 v 17:16 | ................................................. |  >>Concerts<<
tonight!

Ani netušíte...

29. září 2008 v 20:43 | ............................................ |  about MY favorite music
.. jak moc pro mě to "střihoruké trio" (jak je nazval kdosi v moc pěkném článku, který jsem si teď přečetla) znamenalo. A jak moc mě zabíjí jejich rozpad. Rozpad skupiny, která právě vydává své první cédéčko, v době svého zatím největšího úspěchu. Miluju Scissorhands a ani po jejich konci nepřestanu, ale při poslouchání toho určitě skvělého CD mě bude mrzet, že už je neuvidím naživo - společně. :'( Občas mi přijde, že věci, které miluji se rozpadají a já přijdu o něco co je částí mého života. :'( Na každém koncertu, mě spálili jako papír a jestli v pátek pojedu do té Plzně, tak to bude poslední koncert SCISSORHAND - jako celku. :'( O to víc mě mrzí všechny ty koncerty, které jsem promeškala. Budu vzpomínat.
God bless only BROKEN SCISSORHANDS!!! :'(

O ŠvP - znovu

28. září 2008 v 10:29 | ........................................... |  My (boring) gups
Chtěla bych vám znovu napsat o tom tejdnu, kdy jsem byla pryč, protože..
1.)to možná podle toho prvního článku vypadalo, že se mi tam moc nelíbilo
2.)bych to chtěla víc rozvést
3.)se nudím...:)
Povídání o tom do jakého luxusního hotelu pojedem, bylo hodně. Moc se to nevyplnilo. Hotel to byl, ale zas tak luxusní teda nebyl. Kdybych měla počítat hvězdičky podle koupelny, taky by těch hvězdiček bylo opravdu hodně. Vyhřívaná podlaha, vana a krásné provedení mě zcela okouzlilo. Ale zbytek teda nebyl nic moc. Rozkládací křesla, netopící topení, divnej nábytek...:( Ale vzhledem k tomu, že u nás v pokoji jsme jen spaly a používaly koupelnu, to nebylo nic tragickýho. Když už jsme byli u nás na budově byli jsme všichni nacpaný u kluků ve vedlejší místnosti. :) To je o hotelu asi všechno.. :) Přidělili nám 2 instruktory, které jsme si zamilovali. A pak nás nutili do namáhavých aktivit typu sporotvního dne, což znamenalo celé dopoledne hrát venku freesbee ultimate a bramball. Tydle hry mě fakt bavily, takže jsme zběsile lítala za lítajícím talířem, nebo obíhala mety. Odpoledne jsme ten den hráli floorball a basket. Pořád jsem zběsile lítala.Případně dělala brankáře a na to budu hodně nerada vzpomínat, páč mě tam všichni hokejkema klidně sekali do rukou a pálili do mě míčky jak o závod. Ten den nás ještě čekala posilovna a aerobic. Možná to nezní tak děsivě, ale bylo to připravené tak, že jste se druhý den nedokázali ani pohnout, což bylo trochu blbý vzhledem k tomu, že sportovní den byl hned první den. :) Další dny, ty aktivity už nebyly tak náročný, ovšem pokud nepočítám bojovku. Po celodenním výletu (my jako posledni skupina)jsme se vrátii na večeří až o 3 hodiny pozdějc než jsme měli. A hned nás posadili do autobusu, řekli ať si nasadíme kapuce a koukáme do země. Pak nás vysadili někde uprostřed polí a lesů a my se měli podle mapy vrátit do hotelu. Časovej limit byl snídaně. Byla tma, zima a pršelo a my ani nevěděli kde jsme. Měli jsme jen baterku a mapu. Celá naše skupina (asi deseti lidí) se tam neskutečně pohádala, ale i přes ty hádky jsme se před dvanáctou vrátili do hotelu. měli jsme štěstí- z osmi skupin (každou vyhodili někde jinde a v jinej čas) jsme se vrátili jako druzí (první byla skupina, která vyrážela o hodinu dřív) a skupina, která se vrátila jako poslední se vrátila až v půl páty. Nechtěla bych. Druhý den jsme samozřejmě byli všichni umřelý. :) A to byly asi ty nejzáživnější chvíle. Jak už jsme říkala, hodně jsme se mezi sebou hádali, ale taky jsme se tam hodně nasmáli. Možná to nebyla nelepčejší ŠvP. Ale byla dobrá. Minulý rok ve Svoru to bylo lepčejší, ale řekla bych, že v 6. a 7. třídě to bylo ještě tragičtější. :) Každopádně všichni vzpomínáme a abych pravdu řekla, tak bych se tam klidně ještě vrátila. :) ale byla bych radši, kdyby topilo topení. :)
----> God bless U/ school in nature. :)

ŠvP

26. září 2008 v 19:32 | ...................................................... |  My (boring) gups
Kvůli těm šesti dnům jsem přišla o spoustu věcí... O koncert ScissorHands, o spoustu energie, o spoustu učení.... Ale asi to stálo za to.. Možná ta ŠvP byla hodně zvláštní - nevím jestli velká depka nebo velká sranda. Hodně se to střídalo. Jednou byla neskutečná sranda a po druhý jsme seděli všichni v jednom pokoji, mlčeli a poslouchali pomalý písničky. V těch chvílích jsme se nazývali spolek DEPKA. :) Mrzí mě, že jsme se tam i dost hádali (i když většinou jsem já uklidňovala lidi kolem sebe a snažila se jim vykouzlit úsměvy). Ale hádky být musej. Nejlepčejší byly chvíle, kdy jsme všichni šli do jednoho pokoje, svítili jen neonem a dělali si osobní diskotéku. :) Achjo... já ty lidi tak miluju, ale zároveň je děsně nesnáším.. Je to těžký. A celou tu ŠvP jsem měla divnej pocit, že až odjedem do Prahy, že skončí něco hrozně velkýho. Ale pak jsem zjistila, že tenhle pocit má víc lidí. Nevím, jestli mě ten pobyt nabyl zrovna dobrou náladou (jsem docela nemocná) ale za ty vtipný chvíle a za ty nezapomenutelný zážitky to určitě stálo. :)
--->God bless U/my class! :-P

Pozdrav, odjezd, kraviny...

19. září 2008 v 17:13 | ................................................................. |  My (boring) gups
Byl to krásný pozdrav! Takový jaký jsem dlouho neslyšela a jaký jsem si už dlouho přála slyšet. Každý ráno teď chodím se psem a dneska to nebylo jinak. Před vchodemjsem potkala JEHO (což taky není tak divný) a pozdravil mě. Mile. Naposledy jsem jeho "ahoj" (myslím to, které patřilo mé osobě) slyšela poslední den školy. Když jsme se řadili abychom se rozloučili s deváťákama. Tenkrát to teda bylo ještě trochu přívětivější, ale to už je jedno. :)
A zítra mě zas čeká odjezd. Přijde mi, že doma strávím hrozně málo času. Celou dobu mě ten odjezd štval kvůli koncertu Scissorhands, kterej nestihnu. Ale teď už to není jen o Scissorhands (prostě sem se smířila s tím, že si na ně musím ještě počkat :((( ), ale i o tom, že se mi na Šumavu, kde bude šílený počasí, ani nějak nechce. Prej to tam je super ale.....ale (xD). No prostě se mi tam nechce. Možná to bude tím, že naše třída a vůbec celá škola je neskutečnej PACOŠOV! (pro lidi, kteří nechápou význam slova "pacošov": velký počet retardovaných pacientů xD) a tím pádem to je neskutečný psycho. Neříkám, že ty lidi nemám ráda a že nepatřím do party pacošů. Ale ty lidi mě občas fakt neskutečně serou a já pak řvu a dělám sračky. Třeba dneska, když mi Klára zlomila hřeben (pač ho i přes můj výslovný zákaz používala jako zbraň), jsem jí nejdřív děsně seřvala (na to, že je jedna z těch se kterejma se víc kamarádím...) a to dost sprostě a hlasitě. Pak sem se rozběhla a naschvál narazila do zdi. Ta zeď mě pak neskutečně odhodila a já vyčerpaně spadla na zem. xD Dobře. Možná sem větší retard, než všichni tam. Ale to ONI ze mě udělali to co sem!!! xD Ty krááso. Já tam nechci! Jestli takový záchvaty budu dostávat často, tak to asi nepřežiju.. Na to co sem udělala, sem mě pak jedna holka (jedna z těch "normálnějších") zeptala: "proč když tě Klára tak naštvala, proč si nehodila o zeď s ní?" a já nedokázala odpovědět... Díky tý třídě (a škole) se ze mě stáva fakt cosi... hodně divnýho... xD takže vůbec netuším, jak se budu chovat po návratu z té ŠvP! :)
---->God bless U/me! :-P

"Hovno, vole! Naser si!!"

17. září 2008 v 18:23 | ....................................................... |  My (boring) gups
článek psaný v bodech:
1.) Nadpis: hláška z filmu breakout - ve třídě jedna z nejpoužívanějších vět. xD
2.) Nikdy nejsem celej den veselá. Vždycky mi něco posere náladu. Ale vždycky. Třeba dneska. Čekání v datartu na to až mému milovanému bratrovi dají počítač; the flood; změna designu a vůbec všeho na lide.cz; klip Scissorhands; pomalej počítač;.... Tragický!
3.)Teorie nevyspalých vlasů. Ale teď vážně. Nemyslím to jako prdel. Je prdel jako prdel, ale tohle není prdel. Možná je prdel a prdel. Ale tohle už vážně není prdel, myslím to vážně. xD A teď k tématu:
Myslím, že moje teorie "nevyspalých vlasů" se jednou stane stejně slavnou jako teorie evoluce, nebo teorie relativity. Když Galileo řekl "..a přece se točí!" taky mu nikdo nevěřil. A já teď učinila téměř tak důležitý objev jako on. A vím, že také budu mít problémy s něvěřícími občany této země. Jak už je zřejmé podle názvu, mé zkoumání souvisí se spánkem a s vlasy. Postupovala jsem koncepčně a teď mám vzácné vásledky. Moje teorie není nesnadná. A hlavním klíčem je toto: "Když se špatně vyspím já, špatně se vyspí i mé vlasy. Po noci, kdy spánek byl neuplný, nebo rušený vypadají hůře, načež po noci, kdy jsem spala dobře vypadají tak jak by vypadat měly. " Ano.. jak snadné. A jak irelevantní, že vám to připadá směšné. Ano, vím, že tato teorie je nekonvenční k většině světovým výzkumům. Ale myslím, že je stejně důležitá, jako ty ostatní. A že tento diametrální objev, se s mou signifikací zapíše do dějin!!! :)
Okay...xD
----> God bless U/ my ideas!! :-P

!!SmíchOff summer!!

14. září 2008 v 14:34 | ....................................................... |  >>Concerts<<
V pátek jsme měla děsnou náladu a na ten SmíchOff se mi vůbec, ale vůbec nechtělo. Ještě k tomu se mi v pátek rozbil mobil, takže sem si musela vzít starší - je to děsný! xD Ale i přes můj nechtíč jsem se tam vypravila (ještě aby ne, když už jsem měla koupený lístky! xD) . U vstupu jsme dostaly úžasný zelený náramky, po kterejch se mi už dost stýskalo, páč jsem dlouho žádný nedostala a hned za vstupem jsme potkaly "kamarádky" , který nás donutily dát si s nima pivo. Tak jsme nesměly zklamat a připily si s nima. Vtipný je, že půllitr stál stejně jako 0,4 litru. xD První hráli Egotrip, na který jsme byla dost zvědavá. Když už porazili ScissorHands tak by měli mít něco do sebe. Ale přišlo mi, že nemaj... Po chvilce jsme se přesunuly na Kryštof. Myslím, že jsou docela dobrý a vtipný. xD A po Kryštofech přišla naše chvíle - SUNSHINE. Hráli dost starších písniček, ale většinou ty nejprovařenější. A samozřejmě nezklamali. Zjistily jsme, že Kay má asi hodně rád knedlíky. xD Další přesun byl na druhou stage na 100°C. Bylo krásné jak měli pomalované obličeje a jak se jim to během koncertu rozpouštělo. Působilo to tak... hm... sexy.. nebo nevím jak to říct. Nevím proč, ale opravdu se mi to líbilo. A po rozteklých 100°C přišli na řadu Skyline s novou zpěvačkou. Naposledy jsem je viděla na Majálesu, kde zpívala ještě ta stará. Tahle nová se mi zdá možná lepčejší. Páč je taková živější. Energie z nich jen crčela. xD Skyline jsou úplně mimo můj hudební vkus ale neskutečně se mi líběj. Nevím, jestli je znáte. Ale je to takový elektro, kde většinu času rapujou dva týpci. A je to fakt super i když na to moc nejsem. Taky jsme ještě před Skyline šly na záchody a šly jsme kolem tý druhý stage, kde zrovna vystupvala Vypsaná fixa a zrovna v tu chvíli hráli dezoláta - písničku, ke který máme obě zvláštní vztah, tak jsme si jí poslechly. Po nich jsme už zamířili domu. další zajímavé zjištění je, že poznávám lidi ze zadu. nemusím jim vidět ani do obličeje, stačí mi vidět jejich záda.xD Jen u Čikyho si stále nejsem jistá, jestli to byl nebo nebyl on a to jsem ho viděla i ze předu.xD Taky jsme tam potkaly docela solidní počet známých. Musím říct, že to byl zajímavý den, ale bylo poznat že to byl festival piva, neboli vznešeného nápoje. Chvílema mi bylo opravdu hodně špatně a doma sem pro jistotu hned zalezla do pokoje. xD
Wow! Docela dlouhej článek. xD
----> God bless U/ SmíchOff summer! :-P

***MÁJ*** 2nd part.

11. září 2008 v 20:51 | ........................................... |  *Others*
Tentokrát už to není o filmu, ale o tý fenomenální básni, kterou jsem přečetla už 6x. :)A dokonce velkou část umím nazpaměť. xD A ano.. je to celkem diamerální rozdíl. :) Ano, ta báseň je opravdu famozní. Mnohem lepčejší než ten film. Akorát tý knize schází ten krásnej Vilém..xD Film nebyl špatnej. Na filmu byly krásný záběry a užasnej Matěj Stropnický. :) Musím říct, že v kině, když Viléma vedli z věznice a vůbec, když ho popravovali, připadalo mi to vtipný až nechutný. Při čtení tý 26ti stránkový básně mi to přišlo smutný. :( Teď se Máj stal mou biblí, kterou sebou tahám všude a nehodlám se jí vzdát. Ale nejlepčejší by bylo, kdyby mi tu knihu předčítal Matěj Stropnický. Kvůli němu chci chodit na kampaně SZ. xD
----> God bless U/Matěj (:-*)

Ronnie opět na svobodě!!! :)

11. září 2008 v 18:50 | ........................................... |  *CELEBS*
Hlavně si nemyslete, že už se stalo. Ne, nestalo. Ještě stále je uzamčený za pevnou mříží, mezi čtyřmi tmavými, chladnými a vlhkými zdmi. Kdesi v Nevadském vězení. ........hm.. to tak. xD Když tam může i na net, tak to tam asi takhle nevypadá! xD Ale v tomhle článku jsem nechtěla rozebírat stav Nevadské věznice, ale propuštění onoho milovaného vězně. Od soudu dostal 4 roky, za porušení předešlého trestu, ale v PROSINCI bude opět propuštěn na podmínku. Prblém je v tom, že nikdo neví v jakém roce xD
---> God bless U/Ronnie!! :-P

****MÁJ****

7. září 2008 v 21:51 | ...................................................... |  *Others*
Ano, další film, který mě rozsekal a ze kterého jsem udělaná. Možná zas budu přehánět ale bylo to opravdu pěkné. Nevím, jak to popsat. Bylo to psycho, ale pěkné. Pointa byla psycho a záběry pěkné a Vilém byl pěkný. xD Zvláštní.. Jen mě zajímá jestli Jarmila byla němá. V tý básni asi ne, ale v tom filmu asi jo. No.. bylo to psycho. A Vilém byl pěknej ale byl to psychopat. xD Třeba když jel na koni (kterej musí bejt z toho filmu uplně umřelej) tak při každým cvalovým kroku zařval "hop!", "hou!" nebo "hijé", takže 10 cvalovejch kroků znělo: "Hop! Hop! Hou! Hop! Hijé! Hou! Hop! Hop! Hou! Hop!" no není tohle psycho? A nejenom to. xD byl to psychopat. Protože kdyby nebyl tak neudělá to co udělal. Nemyslím tím otcovraždu, protože za otcovraždu mohla ta děvka. Takže tou věcí, kterou udělal myslím to, že se s ní dal dohromady. xD aaah.. trapnej článek... Ale pamatujte!! "Byl pozdní večer, první máj. Večerní máj byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas. Kde borový zaváněl háj." xD
---->God bless U!!

JOYRIDE

7. září 2008 v 21:38 | ....................................................................... |  >>Concerts<<
Na žadným fesťáku jsem nebyla tak krátkou dobu. A žádnej festival mě ještě nestál tak málo peněz (pokud nepočítám Hanspaulskej, ale ten byl uplně zadarmo takže se nepočítá.)
Po tisíci kilometrový tůře jsme udejchaný a strhaný (xD) dorazily na Císařskou louku. Tam nám orGinálně místo náramků dali takový šňůry s line-upem na krk. Víte co je pech? Když někam dorazíte na čas, tak na to dvacet let čekáte a nadáváte, že to je hrozně opožděný. Pak se jednou omylem spozdíte o deset minut a uklidňujete se tím, že nic nezačíná na čas a zrovna v ten den to načas začne a půlka vám toho uteče. xD Ale zas tak tragický to nebylo. Chtěly jsme vidět Nicelanda. Toho jsme viděly a musím říct, že mě příjemně překvapil tím, že opravdu umí krásně zpívat. Někdy něco posloucám a říkám si, jak je to krásný ale naživo to zní uplně jinak a Niceland umí zpívat hrozně pěkně a má moc pěknej hlas. A taky musím zveřejnit, že místo Úchyláka tam byl VětšíDrsnějšíHezčíÚchylák. xD Po Nicelandovi se spustil jakýsi hip-hop. Něco čemu já totálně nerozumím a nechápu co je smyslem tý hudby. Po každým druhým slově zaznělo "mother-fucker" - když už jsem to slyšela asi po třetí, tak jsme se sebraly a odešly. Takže jsme tam celkem strávily asi 20 minut. Ale nemrzí mě to, protože jsem za úžasně zpívajícího Nicelanda zaplatila jen korunu a 19 halířů a ještě k tomu dostala slevu do kina... A o tom bude pokračování --> viz. další článek.
----> God bless U!! :-P

článek o ničem...

6. září 2008 v 21:42 | ....................................... |  My (boring) gups
Další z totálně nezáživnejch článků o hovnu...xD Třeba o tom, že nějaká totálně neznalá dívka si na forum escape the fate dovolila napsat cosi ve smyslu "Miluju Ronnieho! Craig je kretén!!".. Vám to možná nepřijde divný, ale já jakožto hrozně znalej člověk v oboru fora Escape the fate vím, co tam napsat můžu a co ne. A vím, že tohle tam napsat nemůžu,ještě k tomu s použitím dvojitých "Vé" protože by mě sežral zlý vlk s ikonkou Craiga. xD Možná to pořád nechápete... Protože neznáte situaci toho fora. Ale já už jen čekám na to, až se do ní ten dotyčný pustí..xD A promiňte mi to, ale já se na to zlomyslně teším..xD A mysílm, že už se tam ta "RonnieFilka" nějak ráda vracet nebude. Nebo si aspoň předem rozmyslí,co napíše. xD
----> God bless U! :-P

no...

4. září 2008 v 13:37 | ...................................................... |  My (boring) gups
Dneska jsem byla poprvé asi po 4 letech na obědě. Konečně jsem dostala čip a mohla jíst...:) Ale nebylo to tak snadný, když o kousek dál sedí někdo.. tak....hm.... nevím.. prostě NĚKDO! Musela jsem na něj civět a přemejšlet nad tím, že jsem hroznej debil. A nevím co ještě... No.. krom toho jsme se dneska už učili. Docela v pohodě. Na matiku máme "puňťu" (docela složitý napsat to slovo) se kterým jsem trochu pokecala o fesťácích a navnadila ho i na smíchoof summer. Takže bude vtipný, když tam Vybíral (opravdové jméno puňti) bude. A já z toho zase nebudu moct, jako když jsme ho potkala na to Majálesu..xD
---->God bless U!! :-P

Btw..

2. září 2008 v 18:28 | ....................................................... |  My (boring) gups
Učitelka mě pověřila. Mám napsat reportáž ze zájezdu do Londýna, která bude na internetových stránkách školy a mě se do toho vůbec nechce. :( nevím jak to mám napsat. Ale už bych zejtra měla mít od ní fotky co fotila ona v Londýně. :) . Takže aspoň něco. :)
---> God bless U!! :-P

1. středa v měsíci (v úterý xD)

2. září 2008 v 18:25 | ....................................................... |  My (boring) gups
Zajímavé, že? Domlouvali jsme si, že se budem scházet první steřdu v měsíci, ale jelikož jsme to tak domluvili o prázdninách, tak jsme čekali se změnou plánů podle rozvrhů. A protože teď se nám hodilo úterý, tak jsme první středu udělali v úterý. V říjnu se například sejdeme v pondělí (mám to zapsané ve svém nové diáři, co jsem dnes dostala abych na všechno nezapomínala..xD) 6.října ve 14:45. Ale protože to scházení začlo středou tak všechny ty dny nazýváme první středou v měsíci..xD (Bohužel dnešek trošku pokazil můj bratr, který nepřišel).Jak orGinální..xD A tímhle naše orGinalita nekončí!! Bacha na to! Protože spolu chceme být i na Silvestra (samozřejmě MY a spousta alkoholu xD), kdy nemáme kam jet a kde uspořádat naše plány a v hospodách nám zrovna ten den nikdo nenaleje, tak si chceme udělat Novy rok až na jaře, třeba v nějakém campu. xD A jelikož mi potřebujem být orGinální za každou cenu, tak to pojmeme jako opravdový Silvestr s rachejtlemy(ale prý jsou mimo Silvestra zakázané - asi si musíme sehnat to povolení xD),s přípitkem a podobně. xD A 31.12. budem trávit asi jen o jednohubkách a o limonádě. xD
---->God bless U!

Zase ON....:))

1. září 2008 v 10:20 | ............................................ |  *CELEBS*
Myslela jsem si že o něm teď 4 roky neuslyším.... Ale mýlila jsem se! Samozřejmě se musí ozvat. Ale i on přidává mé dobré náladě. Tentokrát s ním není nic hrozného ani nic co by mi způsobovalo deprese. Je šťastný! Aspoň tak vypadá a píše to. A když je šťastný on, tak já taky. :) Mám dobrý pocit z toho, že vím, že žije a že je v pohodě a doufám, že to nebyla přetvářka. :)
Btw: nechápu proč je vězení trest, když se tam ty lidi mají dobře - nemusejí vydělávat peníze a dokonce mají přístup na internet. To mě poser!! xD
God bless U!! xD

Moje pocity

1. září 2008 v 10:15 | ............................................ |  My (boring) gups
Dneska je 1.září, je to první den školy (a taky ode dneška neplatěj padesátníky - ooh.. jak smutné, já je měla ráda..:( ) a já Vám chci sdělit pocity z prvního dne, jedné (teď už) deváťačky. :) Mám dobrou náladu. Na dnešek sem se docela těšila, jen mě štve, že k nám přibyl nový žák. Někoho nového jsem chtěla, ale místo někoho "NOVÉHO" jsme dostali člověka, kterého všichni známe a všichni nesnášíme. On dřív chodil do céčka a teď chodí k nám...:( Přes prázdniny se z něj stal discant..xD Ale ve třídě byla sranda. Ty dvě první hodiny, jsem byla jakoby nabitá energií z toho, že opět vidím ty roztomilé xichtíky mích spolužáků. xD Taky budeme mít novéh učitele na hudebku, na kterého jsme všichni děsně nadržení. Má to být mladý hudebník (údajně je z nějaké kapely) a jeho jméno je M. Blahovec a ve škole bude jen ve středu, ve čtvrtek a v pátek. Za dnešek se mi dostalo spoustu informací. Většinou dobrých, ale taky už vím, že budeme mít v úterý a ve čtvrtek školu do půl čtvrtý (což mě solidně zabíjí) a jinak do půl druhý..:( A já nevím co ještě... Bylo toho na mě trochu moc, ale mám opravdu dobrou náladu a musím se usmívat a docela se těším na ten poslední rok. :)
God bless U!! :-P