Listopad 2008

Jsem tam!

25. listopadu 2008 v 19:31 | ............................................................................................................................................................................................................................................................... |  My (boring) gups
Přesněji řečeno na guest listu jedné děsne speciální akce. :D Takže jsem VERY IMPORTANt PERSON! Takže záviďte!! :P

Změna

22. listopadu 2008 v 16:11 | ................................. |  My (boring) gups
Pokusila jsem se změnit pozadí, písmo, obrázek na záhlaví, název blogu a názvy některejch rubrik. Nic není nějak extra, nikdy nebylo a nikdy nebude, ale tamto bylo už okoukaný, tak jsem to chtěla změnit. :) Bohužel to nějak nejde, a kromě názvu z "make sure you're still alive!" na "forever means now!" a změn názvů rubrik (nevím, proč sou všechny anglicky.. asi chci bejt drsná =D) se žádná změna neprovedla. Snad jenom zatím. Třeba se to za nějakej čas načte.. Ale nevím. :) Taky chci vymyslet něco novýho jak se loučit. Psát "bůh ti žehnej" mě už nebaví, takže kdyby jste měli nápad, tak sem s ním. :)

!!SunZ!!

22. listopadu 2008 v 15:39 | ..... |  >>Concerts<<
19.11. Lístek jsem u sebe měla už od září. Byl to dlouho očekávanej koncert.
Nejdřív jsem 20 minut čekala před Paladiem, na mou společnost. :) Před Roxy byla neskutečná fronta, která vedla až k šatnám, v tý frontě jsme si bezvadně pokecaly:)Když jsme vešly do nečekaně velkýho sálu, potkaly jsme spoustu známých. Při předkapele Nemo jsme stály/seděly nahoře na balkoně a měly docela dobrej výhled. Nemo byly zábavný. Zpěvák mi chvilkama připomínal Iana Curtise a světla prefektně ladila s jeho košilí. =D Po Nemo jsme šly do kotle. Stály jsme jen kousek od podia. Dole v kotli to moc nežilo, lidi nechtěli pogovat, takže pokusy o něco podobnýho byly zbytečný. =D Nejvíc mě dostalo, když jedna holka řekla: "Klidně si tancuj, ale nestrkej přitom do ostatních!!" =D Kotel se sice nezmohl na nic víc, než na tleskání a poskakování, ale Sunshine jo. Kromě Kayova výbornýho zpěvu a hry na nástroje ostatních členů kapely, byl k vidění i návrat Amáka, i když jen na dvě písničky, zábavná komunikace s publikem a závěr, při kterém Kay tahal fanoušky na podium. Myslím, že to dělá na každým klubovým koncertě, ale tady to měl stížený o hrozně vysoký podium a přece jenom Kay už taky není nejmladší, takže se na podium dostalo jen asi 8 lídí. Minule v Paláci Akropolis jich tam bylo asi 30. =D přísahám, že na příštím koncertě se tam taky dostanu!! =P Taky nesím opomenut na Days will never be the same zazpívané se zpěvákem Nemo.
Po koncertě jsme si koupily SunZ trička a pak už cestovaly domů.:)
--->God bless U / Sunshine!! :)

FAKE TAPES

9. listopadu 2008 v 20:37 | ............................................................................................................................................. |  >>Concerts<<

Ano, další z mých mnoha "reportáží" z nějakých koncertů. Tentokrát šlo o Fake tapes a o křest jejich debutu Just like superheroes. Sice jsme na ten den návštěvu Rock cafe nějak neplánovaly, ale nakonec se šlo. :) 3x už jsem měla šanci vidět Fake tapes naživo, ale jednou jsem stihla akorát dvě první písničky a podruhý jsem je jen z povzdálí poslouchala. Konečně jsem viděla celý koncert hezky zblízka, celej a v plný kráse. :) Kromě všech členů FT (myslím hlavně Adama a Chica, který potkávám snad všude kam vlezu..) tam byli taky oba Michalové - (Austin a Niceland), Šmity, Andrzej... Pak ještě asi 200 dalších lidí, který ovšem nikde nehrajou, ale který já znám třeba jen od vidění..:) A taky si sem jistá, že tam byl Pavlík. Sice jsme ho neviděly, ale on tam prostě musel bejt!! xD
Po zahrání asi třech písniček si FT na podium přizvali několik hostů, kteří se chystali pokřtít Just like superheroes. Ale! Šmity zapoměl cédéčko, takže si ho musel půjčit od nějakého člověka v publiku a když měl přijít Austin, tak se samozřejmě neobjevil..xD Přijde mi, že kdyby jo, tak by to snad ani nebyl on.xD Nakonec se teda objevil, chopil se baskytary a... 2x zahrál úryvek od Scissorhands :). Pak zahráli FT jednu písničku s Nicelandem a Austinem a pak jich zahráli ještě několik sami. Vrchol večera bylo, že tam kdosi hodil kelímek s pivem a my od toho bylo hrozně politý. :) Takže jsme celý lepily. :) Byl to pěkný večer! :)
BTW: Posledních pět pátků jsem vždycky někde byla.. Plzeň, pak filmová noc, pak klubová noc, pak Halloween clash a teď tohle.. :) Ale myslím, že ten řetezec skvělých pátků příští tejden přetrhnu..:(
;)

Setkání s mimozemšťany

6. listopadu 2008 v 19:29 | ............................................................................................................................................................................................................................................................... |  *Others*
Tuhle práci jsem psala pro jendu z mých sestřenic, která mě požádala, jestli bych jí to nenapsala, protože jí to nebaví. Mělo to bejt vypravování na téma, které je již zmíněné v nadpisu - Setkání s mimozemšťany.

Sedět u sebe v pokoji, nudit se a přemýšlet - každý den to samé. Nic jiného na práci nemám. Chození ven, je pro mě téměř nedosažitelný sen, ani nevím, jaké roční období vlastně je. Jsem tu sám a jediný, komu můžu svěřit své myšlenky, jsem zase jen já. Často opuštím realitu. Jako dnes večer. Sednu si do tmavého kouta mého prázdného pokoje a zmizím pryč - do mého světa. Můj pokoj už nemá stěny, nemá nic. Kolem je pusto a nad hlavou mám jen fascinující množství hvězd. Rozběhnu se nekonečným prostorem. Bosé nohy se zabořují do zlatavého písku. Jsem na jiné planetě. Na planetě, kde lidé neodsuzují druhé. Vlastně jsem jediný živý tvor tady. I když.. po chvíli doběhnu k zvláštním stavbám, vzdáleně připomínají lidská obydlí. Všimnu si, že mě sleduje několik podivných tvorů. Bojím se jich, stejně jako se oni bojí mě, ale pomalu svůj strach překonáváme. Stojíme naproti sobě a já hledím do prázdných černých očí. To jsou ti, které lidi nazývají mimozemšťany! Dlouhými křivými prsty mi sáhne na obličej. Jen sleduji jeho pomalé pohyby. Zdá se, že se snaží něco mi říct. Nemluví jako lidé, ale já mu rozumím. O tomhle lidé mluvili, když říkali, že jsem jak z jiné planety?
Několik dní jsme spolu komunikovali. Teď patřím mezi ně. Přijali mě mezi sebe. Přijde mi, že jsem sem patřil celou dobu, jen jsem byl uvězněn v lidském těle, a proto na mě opravdoví lidé koukali skrz prsty. Jsem mimozemšťan!
Mám tady spoustu přátel. Všechny kolem mám rád. Často s nimi vedu sáhodlouhé hovory tím jazykem. Smějeme se a...
Slyším krátké zaklepání, nutí mě to otevřít oči. Vidím, jak se pomalu otevírají dveře a dovnitř vchází mě dobře známá žena, říká se jí "sestra" i když mi vůbec není příbuzná, na tácku nese několik barevných pilulek. Automaticky je spolknu a zapiju obyčejnou vodou. Podívám se z okna, za sklem vidím pevné ocelové mříže a za nimi jen temnou oblohu. Tak rád bych se vrátil tam, odkud pocházím!

---->God bless U / aliens! :P

Halloween clash

1. listopadu 2008 v 17:26

This article will be little different. Maybe you have know it yet. :) I had decided, that I will write in english! :) I have a reason for it.. So read it! :)

31.10.2008 - Yesterday was really amazing day. In the evening we went to the Chapeau (This club is going to be still more favorite for me). There was a Halloween party, but no one had a masc. :( We went there, cause there should be one important man as a DJ. We came there little early, we sited on the gauch and we talked about holidays and so. Suddenly we saw HIM, but HE was there with one girl, that we hate..:( We were little sad, so we started drink beer. After that was everything better. :) One boy started talk to us in english, he is named Georg and he is Canadian. We talk about everything with him. He said: "I like Czech Republic, there is a fun. In Canada is no history, there is only cowboys on horse.. and it is boring..", that is suprisly for us, cause we wanna live there. We talked with Georg all evening and we talked about music (and he hate Simple plan. xD), about school, about Czech, about Canada.. He was good. And he is the reason, for my english writing. Cause we were happy, that we can undertsand and talk to Georg. :) We was little drunk. Before a midnight we had to go home and that was the most beautiful moment from all this night. We went around HIM, and suddenly.... HE called to Pavla, HE know she and... WOW!! xD We talked with HIM for a moment and HE is simply best!! :) After that we were really happy. This night was "sorrow" and unforgetable. We are (not) looking forward to 19.11., when we will see HIM again. :)

Okay...--->God bless U/HIM!! :-P