"Let's dance to Joy Division!!"

26. února 2009 v 18:33 | ............................................................................................................................................................................................................................................................... |  My (boring) gups
-------------------> KLIK!!

Čtvrteční podvečer u televize mně nudí. Vstávala jsem brzy a i když mám prázdniny, tak jsem z toho týdne celá vyčerpaná. Program jsem si rozhodila tak, abych měla každý den jarních prázdniny, které jsou úplně nepochopitelně v zimě, co dělat. A bylo to fajn. Hlavně úterý. Brácha slavil sedmnácté narozeniny (pojali jsme to jako, že slavil deset let od doby, kdy mu bylo sedm) a oslavu jsme mu udělali my. Měli jsme párty čepičky, balonky, muffiny, ve kterých byly zapíchané svíčky, velký nápis "Happy Birthday", křičeli jsme "překvapení" a podobně. Ve skutečnosti jsem takové oslavy ještě nezažila, ale slintala jsem nad nimi, když jsem sledovala americké filmy. Celý den jsme završili tím, že jsme chtěli jít na pivo do Rock café. Byl tam jeden důležitý člověk, který mi způsobil šok, když jsem se dozvěděla jednu skutečnost. Ještě teď přemýšlím nad tím, jak je to možné. Ale i přes velkou snahu nám v Rock Café velmi překvapivě pivo nedali, tak jsme tramvají popojeli ke Švandovu divadlu, kde jsme v divadelní kavárně konečně usadili a asi do půl jedenácté si povídali. Opravdu jsem ráda, že mám takové přátelé, oni mně dělají takovou jaká jsem a také jsem ráda za bráchu, se kterým ráda trávím čas. Není to ten otravný sourozenec, jež vás nenechá na pokoji a svádí s vámi nevyhratelné boje, možná to tak bylo dřív, ale teď si více-méně rozumíme. S obouma bráchama. Nežalujem na sebe, nashazujeme se navzájem. Dospěli jsme do chvíle, kdy při sobě držíme a jsme rádi, když můžeme být spolu. I když se to občas nezdá, je to tak, z mé strany určitě. ;)
Ve středu jsem byla na výstavě Andyho Warhola. Viděla jsem spoustu jeho, pro většinu lidí úplně zbytečných, strašně dlouhých, nezáživných a nepochopitelně natočených, bez pointy filmů. Tohle všechno asi není jen domněnka té většiny lidí - ty filmy opravdu většinou nemají moc smysluplnou poitnu. Kdo Warhola zná ví, kdo né, tak do toho bude zasvěcen v nasledujících větách. Andy Warhol vynikal nejvíce tuším v 60. letech, stal se nejznámnjěším pop-artovým umělcem, kromě svých "výtvarných" děl, vytvářel i filmy. Například film Emipre state building - film dlouhý 24 hodin, přičemž kamera celý den mířila na špičku Empiru a jediná "akce" v tom nekonečném filmu bylo setmění, rozednění a nasvicování Empiru. I tenhle interestní film na té výstavě byl. My na něj vydržely koukat asi dvě minuty. :D Jinak jsme také viděli spánek, který normálně trvá asi 5 a půl hodiny, my tam stáli a čekali, až se hlavní hrdina, tudíž ten pán, co měl podle pomyslného scénaře prostě jen spát, pohne. Ta doba čekání na jeho pohyb trvala asi pět minut. Dále jsme viděli několik kamerových zkoušek, film "Haircuts" (účes), kde kamare zabírala zase dlouhou dobu kadeřníka, "Kiss" (polibek) nebo "eat" (jídlo) a to bylo vlastně vše. Je to divné, ale ta výstava měla opravdu něco do sebe. :D
Za dva dny odjíždím na hory. Znamená to týden takřka bez civilizace. Snad bude pěkné počasí a zábava :) Mějte se tu hezky!! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 27. února 2009 v 14:55 | Reagovat

Proč si sem dávala tu fotku?? Já se těšim i když vim, že bych neměla a i když se bojim!!

Jinak ta oslava byla nej. Příště najmeme i poníky a tu čivavu :)

2 b b | 27. února 2009 v 16:39 | Reagovat

Já říkala, že další oslava nebude u mně.. Vy máte zahradu akorát pro poníka. ;) A tu fotku jsem sem dala, protože jsem sem chtěla dát nějakou pěknou a samozřejmě první, co mně napadlo bylo tohle. :) A netěš se!! Já už přestala, ale doopravdy. Fakt se mi tam nějak nechce..

3 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 27. února 2009 v 21:47 | Reagovat

Mě taky ne. Ale těšim se...Prostě se na něco takovýho nejede netěšit...Tak třeba Mishova může bejt u nás na zahradě, protože bude v květnu a to už je teplo :)

4 b b | 27. února 2009 v 21:50 | Reagovat

No poníka by jsi nikam jinam nedala..;)

5 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 27. února 2009 v 21:51 | Reagovat

To by ses divila. Všechno de, když se chce :)

6 b b | 27. února 2009 v 21:52 | Reagovat

Ke mně do pokoje poníka nedotáhneš! Asi si tam pro jistotu tam nějaký odpuzovač poníků..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama