Videos

4. února 2009 v 17:41 | ............... |  about MY favorite music
Problém dnešní mládeže a nejen její jsou dnes již pro život důležíté moderní výrobky. Nezbytnosti, bez kterých si už nedokážeme představit bytí. Od malých krabiček, po veliké ploché svítící přístroje, u nichž dokážeme denně prosedět hodiny. Mojí hlavní myšlenkou nejsou počítače, ani gameboye a jiné hrací konzole i když do toho elektronického "zla" také zapadají, ale televize, které se hodí pro úvod do nastávajícího článku, protože s tématem úzce souvisí :) Nechci tady rozebírat, jak ničí oči nebo charakter. Neboojte. Dál už nechci vůbec rozebírat problematiku, kterou způsobují. :)

Jako každý člen mojí rodiny mi patří jedna televize. Využívám jí celkem hodně, jako většina mých vrstevníků. Přičemž můj set-top box nejčastěji zaměřuji ovladačem s prsty mačkajícími čísla 46, což způsobí přesun na Mtv2. Často sleduji také Mtv, Mtv dance nebo očko a ostatní hudební programy. I půl dne dokáži sledovat klipy. A tenhle článek vás má seznámit s některými, které se mi zdají být nejzajímavější nebo nejvtipnější. :) Je to tak trošku my top 5. A byla bych ráda, kdyby jste si, když už to čtete zkusily těch pár klipů opravdu aspoň na chvilku pustit. :)

Interpret: Parka
Skladba: Disco dancer
Komentář: Můj nový mp3 prehrávač má možnost přehrávání videa a jako ukázka mi byl nabídnut zrovna tenhle klip. Nejspíš měl ukázat, jak krásně dokáže zobrazit tolik barev. Jednou bych chtěla být ve stejné situaci (v tolika baloncích), jako jsou oni v tom klipu.

Interpret: Sunshine
Skladba: Days will never be the same
Komentář: Původně tu měli být Scissorhands se svým prvním a jediným videoklipem, ale není na youtube.com. I jinde je ho těžké sehnat, tak jsem jako náhradníky vybrala Sunshine s klipem, který dostal i jiné ocenění, než jen umístění u mě na blogu :D Zvlášt se mi líbí tři věci: 1.)Jak se zpěvákovi mění oči, mám pak tendeci pořád si ho představovat jen s těma zvláštníma očima; 2.) Jak hlavní postava klipu krvácí ze zápěstí a je to do pravidelného kruhu; 3.) Jak se kaluže krve mění v kočičky. Myslím, že jsou to věci, které se líbí snad všem, komu se něco na tom klipu líbí. :D

Interpret: Southpaw
Skladba: Addiction
Komentář: Ten klip jsem viděla jednou a stejně jsem pevně rozhodnutá, že tu musí být. Výstižně pojednává o pointě songu.
Jo a jenom tak by the way, dvě pětiny z mého bezvýznamného pomyslného žebříčku (bez seřazení od nejlepčejšího po nejhorší) zabírají klipy českých umělců. :) Asi to něco znamená! ;)Interpret: Foals
Skladba: Cassius
Komentář: Proč tak strašně miluju tenhle klip, kde je tolik syrových srdcí Bůh ví, jakých tvorů? Při pohledu na syrové maso se mi jinak zvedá žaludek. :D Taky to je strašně inspirativní klip. Ani nevíte, kolikrát jsem se pokoušela o ten skok, co tam zpěvak předvádí a taky strašně toužím pověsit si prášky na prsty a hrást si s nimi. :D

Inerpret: Ok go
Skladba: Here it goes again
Komentář: Je něco víc vtipnýho a orGinálnějšího? :D
Mimo předcházejících bych ještě chtěla zmínit pár jiných skupin, jejichž klipy, také stojí za zmínku:
Foo fighters - Mají spoustu klipů. A spoustu z nich je strašně moc vtipných. :D
Fall out boy - Stejně jako Foo Fighters
Lostprophets - Hlavně chci vyzdvihnout Town called hypocrisy
White stripes - Nelíbí se mi jejich hudba, ale strašně ráda sleduju jejich klipy
The Slots - další česká skupina..:D
The Hives - hlavně tick tick boom

To bude pro dnešek asi vše. Kdyby jste měli nějaké připomínky nebo znali ještě jiné zajímavé klipy, určitě napište..;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 5. února 2009 v 15:00 | Reagovat

Ten klip Scissorhands je normálně na youtube.com. Nebo aspoň byl, protože sem na něj koukala. Ale ty Sunshine sou místo nich lepší, protože mi nepříde ani nijak zajímavej a ty Sunshine sou rozhodně zajímavější. A OK GO sou stejně THE BEST :) A dneska sem viděla klip The All - American Rajects (nebo jak se to píše) a nechápu, proč sem je neměla ráda a ten klip byl děsně vtipnej!!! A už je mám ráda :)

2 b b | 5. února 2009 v 18:24 | Reagovat

Mě se líbilo, jak to Scissorhands měli ztvárněné graficky, jak to částečně bylo nekreslené tužkou. A na youtube.com jsem ho nenašla.. A ty the all-american rejects jsou vtipný, nejvíc se mi líbí jak ho budí těma megafonama. :)

3 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 7. února 2009 v 9:48 | Reagovat

No, protože tohle video pak stáhli a dali to druhý.

4 Longbow Longbow | Web | 11. února 2009 v 0:01 | Reagovat

Hezky sepsaný a ty videa jsou taky hezký. :P Btw hodně se mi líbil klip na Green Day - Jesus Of Suburbia "http://www.youtube.com/watch?v=v6drNQNGjso&feature=related" (btw já vím... vypadá to jako bych poslouchal jen Green Day :D)

;-)

5 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 11. února 2009 v 12:00 | Reagovat

A ty Metronomy by tady taky mohly bejt :)

6 b b | 11. února 2009 v 16:05 | Reagovat

Longbow: naštěstí já vím, že neposloucháš jen Green day a klip na jesus of suburbia se mi líbí. :)

Pavla.Linsdy: tady by toho ještě mohlo být! Třeba friendly fires.. :)

7 .-.*PEACE and LOVE*.-. .-.*PEACE and LOVE*.-. | Web | 15. února 2009 v 18:25 | Reagovat

Longbow: Green day jsou dobří a ten klip taky... Prostě u mě GD srdeční záležitost.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama