"..and the fateful day, I found who I was.."

14. dubna 2009 v 18:37 | ............................................................................................................................................................................................................................................................... |  My (boring) gups

Původně jsem se chystala na napsání článku o Escape the fate, ale facebook (!!) mi připomněl, že ve složce rozepsaných mám ještě jiný článek, takže jsem ho dopsala. So, here's it! ---->


 1. 90% věcí, které dělám jsou úplně zbytečné. Buď jsou zbytečné, protože bych je vůbec dělat nemusela, zabírají čas a jsou zbytečné z pohledu všech ostatních nebo jsou to nezbytnosti, které dělat musím, ale z mého pohledu zabírají moc času.
 2. Nemám ráda spaní. Ne, že bych nerada nějak ultra nerada spala, ale nemám ho ráda, protože krade spoustu času, který bych mohla strávit užitečněji (viz. bod číslo 1, 2. varianta) a protože to je něco, co dělat musím. A věci z donucení jsou přece vždycky míň oblíbené. Podobným způsobem nesnáším sprchování se, chození na záchod...Je to otravné.
 3. Opět navazuji na předchozí bod - chodím na záchod až nezdravě často. Za film v kině můžu jít třeba třikrát. Pak se divte, že nesnáším chození na záchod. Když trávím, byť jenom odpoledne někde v centru, tak víc než za cokoliv jiného, utratím za veřejné záchody.
 4. 3. bod mi připomíná, že v nejstarším McDonaldu v České Republice ve Vodičkové zavedli placení na záchodech. Byl to můj nejoblíbenější McDonald, proseděla jsem tam tak moc hodin, zažila snad hromady zážitků, snědla tuny jídla a byla asi milionkrát na záchodě. Ťy, kteří v těhle případech neberou ohled na tradice ve skoro historických podnicích (je otevřen od roku 1992) bych zbila. Ani nevíte, jak jsem byla v šoku, když po mně chtěli pětikorunu, ta chvíle mi navždy změnila život.Jsem divná, že jsem se z toho málem rozbrečela?
 5. Nechutná mi hořčice, kyselý okurky ani margotky, ale strašně často na ně mám chuť.
 6. Když někdo škrábne nehtem o tabuli, o sklo, když zaskřípe látka nebo polystiren, strašně mě rozbolí zuby.
 7. Nesnesu, když někomu kouká z vlasů ucho!!
 8. Mám strach z výšek; slimáků; smrti (jen mých blízkých, proto chci umřít dřív, než všichni v mém okolí); z některých lidí - třeba z Kaye ze Sunshine; z nadpřirozených bytostí; z bytí venku po tmě; z budoucnosti; z toho, že ve vodovodním potrubí žije aligátor, jako to bylo v jednom filmu; nočních můr; bojím se stát nebo jít blízko kolejí metra, když mám jít jen metr od toho, mám strach; z koní, ale přesto je miluju, jezdím na nich a ráda bych nějakého vlastnila...
 9. Nesnáším, když mi někdo sahá na vlasy, na obličej, na krk a nebo mě lechtá na jakémkoliv místě po celé délce nohou. :D
 10. Minimálně 50% hudby, kterou poslouchám jsem ukradla mé kamarádce z počítače a tímto bych jí chtěla říct, že jsem jí vděčná, že má tak úžasný hudbení vkus.
 11. Spím s plyšovým psem. Jmenuje se Ronald, je rozpláclý od toho, jak na něm ležím, dřív štěkal, když se zmáčkl na břiše, ale teď jen chrastí, protože ho bratr rozšlápl. A jsem na něj strašně háklivá.
 12. Milovala jsem Lunetic a Pokémony.
 13. Na kazetu jsme nahrávaly telenovely s vlastním scénařem.
 14. Byla jsem "EMO".
 15. Když mluvím na psa tak strašně šišlám a foneticky nevyužívám některých diakritických znamínek. Vypadá to asi takto "Ty ses tak loztomilá vacice!!". (Jo, svému psovi říkám vačice, lemur, rybka, koťátko, myš atd.)
 16. Myslím, že trpím ADS - Attention deficit syndrome//syndrom nedostatku pozornosti.
 17. Jsem zlomyslná, ale na druhou stranu nejsem urážlivá.
 18. Nesnáším berušky a komukoliv to řeknu, tak nechápe, jak můžu nenávidět berušky. Po argumentaci mě každý chápe. ;)
 19. Miluju své rodiče, sourozence, kamarády.. Víc než, že s nimi můžu být, si nepřeju. :)
 20. V tomto bodě se chystám vyvrátit část předcházejícího bodu. Přeju si toho strašně moc. Pořád sním!! Je to můj největší koníček.
 21. Ráda používám výrazy, které lidé neznají nebo jsou součástí nějakého slangu, ale vadí mi, když někdo takhle mluví se mnou.
 22. Když se nudím, otravuji ostatní.
 23. Mám strašně ráda pivo, ale jen točené. Nepiju lahvové. A když piju točené, tak si k němu ráda dám cigaretu. Nějak jsem si to s tím spojila a i když jinak moc nekouřím, u piva tu vyjímku vždycky udělám.
 24. Miluju Ronnieho z Escape the fate víc než svůj život. Nesnáším za to jeho i sebe. Mým největším snem je potkat se s ním, ale zárověň doufám, že se to nikdy nestane, protože bych to emocionální napětí neustála. Jo a taky si o něm myslím, že je to zmrd!!
 25. Většinu věcí si pojmenovávám. Mp3 - Zane, kytara - Jiří, kapesníčky - Marek, klávesy - Andy, jelenní lůj - Adam... Vždycky to jméno, které je vždy mužské a většinou nějakého hudebníka, s tou věcí nějakým způsobem souvisí.
 26. Jedním z mých snů, je být guvernérkou Nevady.
 27. Podle facebooku, by můj penis vypadal stejně jako Enrigueho Iglesiase - byl by enormně malý, ale za to strašně šikovný a oblíbený a já jsem troska i mezi hovnama. :D
 28. Nikdy nevím, jestli je to Běloun nebo Běhoun a jestli je to Vabim, Vabin, Vadim nebo Vadin. :D
 29. Mou největší vášní je chození na klubové koncerty, ale (!!!) nesnáším to v Rock café, protože mi tam neprodaj pivo, nesnáším to v Paláci Akropolis ze stejného důvodu, přestávám mít ráda Lucernu Music Bar, protože tam pivo prodají jen občas, koncerty jsou takové moc "luxusní", nemám ráda Roxy, protože je moc velké, nemám ráda Futurum music bar, protože je daleko a miluju Chapeau Rouge, protože to je to nejskvelejší místo na světě!!! :D
 30. Většinou, když se snažím se opálit, tak se spálím. Když je tomu jinak, tak je to vzácná náhoda.
 31. Umím ohnout prsty na rukou jen v tom úplně posledním kloubu. A když hýbu palcem na pravé noze, tak se s ním úplně synchronizovaně hýbe i prostředníček stejné nohy.
 32. Jsem strašně netolerantní a nenávisti plný člověk! :D Ale jen vůči některým věcem a hlavně lidem.
 33. Občas když poslouchám Scissorhands, poguju v místnosti jen sama se sebou a s nábytkem, zpívám si a představuju, že metr ode mě stojí orG. a pištivým hlasem řve "I WANT TO BE YOUR MONSTER!!" a že Austin se mě snaží zastřelit baskytarou. Miluju to, ale říkám si, že kdyby mě někdo viděl, tak mě musí mít za kreténa. :D A S/H mi scházejí čím dál víc, doufám ve jeich vzkřísení každým dnem.
 34. Právě mě napadlo, že bych si kromě sklípkana na lopatku mohla nechat vytetovat část textu z nějaký starý ETF písničky.
 35. Myslím, že už si můžu dovolit říct, že jsem součástí české klubové indie scény.
 36. Miluju sledování Friends, How I met your mother, Californication, the big bang theory a dalších úžasných seriálů.
 37. Když v metru potkám revizory, tak předstírám, že jsem strašně vyděšená a strašně nápadně se je snažím obejít, oni ke mně přijdou s hrdým výrazem, že někoho chytli a já je pak setřu tím, že jim ukážu legitku. :D
 38. Celoročně jsem poštípaná od komárů.
 39. Můj ideální partner by měl být chytrý, měl by mít rád stejnou hudbu jako já a měl by se mi líbit. (Nemusí být hezký, jen mě musí zaujmout). Sice těch kritérií není moc, ale stejně nikoho takového nemůžu v mém okolí, ani jinde najít. Nemám ráda ideály, ale podle něčeho si člověka, se kterým chci být vybrat musím.
 40. Tenhle soupis "zajímavostí" o mé osobě je ptákovina, proto myslím, že 40 bodů je už opravdu moc. ;) A tímhle bodem se s vámí zároveň loučím. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já... xDxD Já... xDxD | Web | 14. dubna 2009 v 20:20 | Reagovat

Sestřenkooo, vystihuje tě jen něco z toho... xD Nemusíš být hned tak kritická.. xD Ale ne docela dobrej článek až na to, že si mě uplně vytrhla od psaní mího taháku takže za to máš jedno velký - xD. +VTIPNOST ČLÁNKU
    - VELMI DLOUHÝ ČLÁNEK

Hahaha... xD To jsou chujoviny co tady píšu... No jo tak já zase letim xD

2 b b | 14. dubna 2009 v 20:23 | Reagovat

No to jsou chujoviny :D Jinak to s tím, ať nejsem kritická moc nechápu.. A za plus děkuju i když ten mínus ho smaže, takže je stejně bezvýznamný. :( (jako by jinak byl..)

3 Já... xDxD Já... xDxD | Web | 14. dubna 2009 v 20:27 | Reagovat

Já taky nevim proč jsem to napsala xD. tak +zajímavost článku(při čtení, jsem se nemohla odtrhnout xD)

STAČÍ? :D

4 b b | 15. dubna 2009 v 13:58 | Reagovat

já když to četla podruhé, tak jsem se nemohla odtrhnout od těch strašných chyb a vět, které jsou napsané dvakrát a podobně..:D

5 Pavla.Linsdy Pavla.Linsdy | Web | 15. dubna 2009 v 18:19 | Reagovat

Za 1. je to VADIM, za 2. taky se táty bojim a jestli ho budu dál potkávat, tak fakt dostanu jednou infarkt (ale to neznamená, že děsně netoužim po tom, ho potkávat), za 3. pamatuješ, co sme řikaly o Chapeau Rouge poprvý??, za 4. Ronnie <3 (inteligentní poznámka), za 5. je ten čalánek tak děsně dlouhej, že sem určitě chtěla napsat ještě něco, ale zapomněla sem to :)

6 b b | 15. dubna 2009 v 18:58 | Reagovat

1.) děkuji za připomení, ale myslím, že mi to budeš říkat nadosmti, protože Vadim se mi z těch možností nejvíc nelíbí.:D 2.) (tiše) závidím. 3.) Jo, pamatuju a se spoustou věcí souhlasím ještě teď...:D ..:)

7 b b | 15. dubna 2009 v 19:33 | Reagovat

*připomenutí (sakra, strašný sračky to píšu..:D)

8 Lucie Lucie | 16. dubna 2009 v 16:37 | Reagovat

Wow..tve ty seš vybíravá..a přitom nesnášíš a miluješ miliardu věcí:-D..nechápu:-D..jinak tento článek byl velice zajímavý:-)..ostatně jako každý z tvých článků:-)..

9 b b | 16. dubna 2009 v 20:23 | Reagovat

ooh děkuji!! nesnáším a miluju spoustu věcí, asi jako každý..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama