Pražský Májáles 2009 (30.4.2009)

24. května 2009 v 14:16 | .......................................................... |  >>Concerts<<
Za dnešek se chystám napsat ještě další dva reporty z nějaké akce. Poněvadž jsem líná psát hned, tak píšu se skoro měsíčním zpožděním. Ale chci napsat o akci, co byla včera a co byla v úterý, takže hezky popořadě.
krása, že?? :)

Abych pravdu řekla, na programu nebylo nic až tak skvělého a úžasného, na co bych byla strašně natěšená, ale několik - přesněji dvě hudební formace jsme si ujít nemohly nechat. :)
Konal se ve Stromovce, není to zrovna místo, kde bych se běžně vyskytovala a moc jsem netušila, kde přesně to je, tak jsem se na výstavišti chytla obrovského davu a prošla skz prakticky celou Stromovku. Před plotem vyhraněným prostorem stála neskutečně dlouhá (se svým špatným odhadem, typuji, tak možná dvou set metrová), která se nám samozřejmě nechtěla čekat, tak jsme si malinko pomohly a na druhou stranu možná trošku uškodily ostatním, kteří poctivě čekali. Odpoledne bylo teplo a my se jen válely na sluníčku, pozorovaly dění kolem a pomalu popíjely každá ze svého plastového půlitru. Bylo tam strašné množství lidí! Řekla bych, že fronty na záchodech byly o dost větší, než minulý rok, ale čekání bylo zábavné, díky odposlouchávání rozhovorů ostatních. :D Jednou cestou ze záchoda - stejně jako na Smíchoffu jsme chytly vypsanou fiXu, počkaly jsme na dezoláta a pak šly pokračovat ve své záživné činnosti - tudíž válení se na trávníku. Tentokrát to bylo ztížené o sychravé podmínky, ale do našeho // Pavlinýho vybavení patřila i stará pláštěnka, která umožňovala všechen komfort. :)
Po fiXe na stage začly Skyline. Znáte je?? Znáte mě?? Devadesát procent jejich hudby se skládá z rapu a ten zbytek ze ženského zpěvu. Ani jedno běžně nemám ráda, ale Skyline jsou Skyline. jsou skvělí a nutí mě tancovat. A s novou zpěvačkou Markou Rybin, bývalou frontmankou Gaia Mesiah jsou ještě lepčejší než dřív. Poslední naše morální povinnost (:D) byli The Prostitues. Poněvadž měsíc předtím jsem poslouchala Hometown Zombies - jejich nejnovější CD, měla jsem celkem "našprtané" texty, ale mého nejoblíbenějšího Elephanta stejně nezahráli. :( The Prostitues hráli na malé stagi a před ní bylo poměrně dost lidí a vedle nás stáli lidé v obrovských sombrérech, tak jsme radši odešli do ústraní a sledovali z dálky. :)
Toť celý můj majálesový zážitek. Doufám, že příští rok bude zajímavější program. Aspoň tak dobrý, jako byl letos v Plzni nebo v Brně. Na to, že jsme hlavní město se ten pražský Majáles až tak nepředvedl. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já... xDxD Já... xDxD | 27. května 2009 v 17:34 | Reagovat

Na odpadcích je něco krásnýho?? xD NEvim nevim.. xD

2 Long Long | Web | 3. června 2009 v 11:22 | Reagovat

Dezoláta mám nejradši a docela se těším až si ho s fixou zabručím na benátské. xD

3 b b | 3. června 2009 v 14:29 | Reagovat

dezolát je prakticky jediná písnička, co od nich znám. :) A vždycky, kdyžje vidím, tak jen čekám na dezoláta. Už 3x tomu tak bylo. :D A tu Benátskou (tiše) závidím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama